وبلاگ

نحوه خرید آلت کوین

nahveye-kharid-altcoin-ak-01

شروع کار با آلت کوین ها

نحوه خرید آلت کوین بخشی از چیزی که آلتکوین های خاص را ارزشمند – و فریبنده می کند – عملکردی است که آنها فراتر از بیت کوین ارائه می دهند. بازار به آزمایش انواع مختلف آلتکوین ها ادامه می دهد. در اینجا برخی از آلتکوین های محبوب بر اساس ارزش بازار آورده شده است.

لایت کوین ( LTC ). LTC که به عنوان نقره به طلای بیت کوین شناخته می شود، نسخه ارتقا یافته بیت کوین است. LTC دارای سرعت پردازش بلوک سریعتر، چهار برابر عرضه BTC و یک الگوریتم هش متفاوت به نام Scrypt است.

اتریوم ( ETH ). ETH یک رمزارز بسیار متفاوت از BTC یا LTC است. اتریوم یک فناوری دفتر کل است که کاربران می توانند برنامه ها (DApps) و قراردادهای هوشمند را روی آن بسازند. مانند LTC، منبع بزرگتر و سرعت پردازش بلوک سریعتر نیز دارد.

نئو ( NEO ). مشابه ETH، NEO یک پلتفرم است که از قراردادهای هوشمند استفاده می کند و امکان DApps را فراهم می کند. با این حال، این آلت کوین توسط دولت چین پشتیبانی می شود، از مکانیزم خاص اثبات سهام استفاده می کند و از دارایی ویژه (NeoGas) برای سوخت رسانی به بلاک چین خود استفاده می کند.

ریپل ( XRP ). XRP در درجه اول به عنوان یک شبکه پرداخت دیجیتالی شناخته می شود که میزبان یک ارز دیجیتال است. این شبکه برای انتقال پول بین المللی استفاده می شود. XRP استخراج نشده است و از مکانیزم اجماع متفاوتی نسبت به رمزارزهای سنتی مانند BTC استفاده می کند.

آلت کوین ها چیست؟

داستان ارزهای دیجیتال با بیت کوین در سال 2009 آغاز شد. از زمان بلوک پیدایش، این بلاک دارای مجموعه پارامترهای زیر بوده است:

 • فقط 21 میلیون بیت کوین وجود دارد.
 • هر 10 دقیقه سکه های جدید تولید می شود.
 • بیت کوین توسط مقادیر عظیمی از قدرت محاسباتی استخراج و ایمن می شود.
 • این به عنوان وسیله پرداخت طراحی شده است.

همانطور که می بینید، بیت کوین دارای جایگاه، پارامترها و موارد استفاده از پیش تعریف شده است. اما با توجه به پیشرفت تکنولوژیکی که هست، فناوری پشت بیت کوین فرصت های بیشتری را فراهم می کند. علیرغم اینکه اولین ارز دیجیتال کاملاً غیرمتمرکز است، راه را برای اکوسیستم متنوعی از پروژه ها و ارزهای دیجیتال دیگر هموار می کند. 

بسیاری از کارآفرینان رویایی و پیشگامان فناوری هزاران راه را درک می کنند که چگونه فناوری دفتر کل توزیع شده (DLT) می تواند شیوه زندگی ما را متحول کند. و اینجاست که آلت کوین ها وارد می شوند.

طبق تعریف، آلت کوین ها «سکه های جایگزین» هستند. این اصطلاح به معنای واقعی کلمه برای تمام ارزهای رمزپایه که بیت کوین نیستند صدق می کند. نمونه های محبوب آلتکوین عبارتند از اتریوم ، لایت کوین ، ریپل ، ترون ، ورج ، EOS و همه موارد دیگر.

بسیاری از آلت کوین ها فقط کپی های مستقیم (فورک) پروتکل منبع باز بیت کوین ها هستند. برخی دیگر صرفاً پروژه های پول نقد یا آزمایش های شکست خورده هستند. با وجود آن، بسیاری از سرمایه گذاری های هیجان انگیز با ارزش های پیشنهادی، راه حل ها و ویژگی های منحصر به فرد وجود دارد. فقط باید گندم را از کاه جدا کنید.

نحوه خرید آلت کوین: گام به گام

خرید بسیاری از آلتکوین ها تنها به چند مرحله فراتر از خرید بیت کوین نیاز دارد. در این مقاله خرید بیت کوین و معامله بیت کوین با آلتکوین مورد نظر را توصیه می کنیم. بسیاری از آلتکوین ها، اگر نگوییم اکثر آلتکوین ها، باید با BTC در یکی از صرافی ها جفت شوند. با این حال، نیازی به خرید ارزهای دیجیتال از طریق صرافی ندارید. کریپتوها را می‌توان مستقیماً با مالک دیگری یا بدون نسخه (OTC) خریداری کرد. ما به مبتدیان توصیه می کنیم از صرافی ها برای محافظت در برابر تقلب استفاده کنند.

بیایید وارد هشت مرحله ای شویم که آلتکوین های جدید درخشان شما را خالص می کند.

مرحله 1: درصد سبد رمزنگاری خود را که به آلتکوین ها اختصاص داده شده است، تعیین کنید

92 درصد از پروژه های بلاک چین شکست خورده اند و میانگین عمر آنها 1.22 سال است. اینها اعداد واضحی هستند. آلت کوین ها خطرناک هستند، اما این بدان معنا نیست که ارزش سرمایه گذاری در آنها را ندارند. تقسیم سبد خود به لایه های ریسک ممکن است مفید باشد، به خصوص اگر قصد دارید روی سکه های غیر معمول یا امتحان نشده حدس بزنید. اکیداً توصیه می کنیم برای پیگیری سکه های خود یک ردیاب نمونه کارها تهیه کنید.

مرحله 2: تحقیق کنید و بهترین آلتکوین را برای خود پیدا کنید

هنگام خرید آلتکوین باید عوامل زیادی را در نظر گرفت. آیا می خواهید یک نام معتبر داشته باشید؟ آیا آلتکوین باید منحصراً یک ارز دیجیتال باشد یا آلتکوین می تواند روی یک پلتفرم زندگی کند؟ این فهرست می‌تواند بی‌پایان باشد، بنابراین آلت‌کوین‌های برتر را بررسی کنید، ویژگی‌های آلت‌کوین‌های مختلف را که برای شما جذاب هستند، مطالعه کنید و یک ارز دیجیتال انتخاب کنید.

چند نکته مهم که قبل از انجام تعهد باید در نظر گرفته شود:

 • آیا وب سایت رسمی هنوز کار می کند و آیا subreddit آلتکوین زنده است؟
 • آیا در حداقل یک صرافی حجم کافی برای توجیه خرید وجود دارد؟
 • آیا آلتکوین توسط کیف پولی که دارید پشتیبانی می شود یا به یک کیف پول رمزنگاری جدید نیاز خواهید داشت ؟
 • آیا واقعاً می توانید از طریق کریپتو درآمد کسب کنید؟

مرحله 3: پول فیات به پول دیجیتال (یا خرید BTC)

اکثر آلتکوین ها را نمی توان با دلار خریداری کرد. این بدان معناست که شما می خواهید بیت کوین بخرید و آن را با آلتکوین دلخواه خود در صرافی مناسب تعویض کنید. برخی از صرافی ها به شما امکان می دهند بیت کوین را با کارت اعتباری مستقیماً در صرافی خریداری کنید. این یک راه آسان برای شروع است. خوب است که یک کیف پول BTC و یک کیف پول جداگانه برای آلتکوین های خود داشته باشید (که بعداً به آن خواهیم پرداخت).

حتماً مقاله‌های جایگزین Coinbase ما را که در آن ۷ صرافی مختلف ارزهای دیجیتال را بررسی می‌کنیم، بررسی کنید.

مرحله 4: صرافی را انتخاب کنید

پس از خرید بیت کوین، باید یک یا چند صرافی پیدا کنید که آلتکوین شما را ارائه می دهند. Coin.market میزبان لیستی از صرافی‌های برتر، «بازارها» یا جفت ارزهای این صرافی‌ها، معاملات ساعتی، حجم روزانه و درصد سهم بازار است.

مگر اینکه معامله گر ارزهای دیجیتال نینجا هستید، از صرافی های کمتر محبوب خودداری کنید. صرافی های محبوب تر نقدشوندگی بیشتری دارند. نقدینگی بالاتر به این معنی است که می‌توانید آلت‌کوین‌ها را سریع‌تر و نزدیک‌تر به قیمت تسویه بازار بخرید. آیا به یک آغازگر برای نقدینگی نیاز دارید؟ صرافی های ارز را جستجو کنید و در مورد صرافی هایی که جفت ارز شما را دارند تحقیق کنید. هنگامی که در بهترین صرافی قرار گرفتید، باید ثبت نام کنید.

نکات مهم دیگری که در انتخاب صرافی باید در نظر گرفته شود:

 1. آیا آنها معتبر هستند؟
 2. آیا قبلاً هک شده اند ؟
 3. آیا هزینه ها و نرخ ها معقول است؟

مرحله 5: جفت ارز را پیدا کنید

پس از تکمیل ثبت نام، می خواهید مقداری از بیت کوین خود را به صرافی منتقل کنید. به یاد داشته باشید که شما با جفت ارز معامله می کنید، بنابراین بیت کوین با آلتکوین شما مبادله می شود. مطمئن شوید که جفت ارز و نحوه معامله آن در هفته یا ماه گذشته را بررسی کنید. بازارهای کریپتو بسیار عالی هستند، بنابراین ممکن است زمان مناسبی برای انجام معامله وجود داشته باشد.

مرحله 6: بیت کوین را با آلتکوین انتخابی خود معامله کنید

وقتی آماده انجام معامله هستید، به صرافی رفته و آلتکوین خود را سفارش می دهید. اگر این اولین بار است که در صرافی شرکت می کنید، کمی زمان بگذارید تا نحوه عملکرد سفارشات را درک کنید. در اینجا ویدیویی از یک معامله‌گر است که در مورد NEO صحبت می‌کند ، بازار را پیش‌بینی می‌کند، جفت BTC-NEO را بررسی می‌کند و یک سفارش ایجاد می‌کند.

مرحله 7: آلت کوین ها را به کیف پول منتقل کنید

پس از تکمیل خرید، آلتکوین های گرانبهای شما در صرافی زندگی می کنند. اگر قصد خرید برای نگهداری دارید، اکنون زمان آن فرا رسیده است که رمزارزها را از صرافی و به کیف پول منتقل کنید. کیف پول های کریپتو ایمن هستند و دو نوع هستند.

کیف‌پول‌های داغ آنهایی هستند که به اینترنت متصل هستند و در اینترنت، روی دسکتاپ یا تلفن همراه شما زندگی می‌کنند. کیف پول سرد کیف هایی هستند که به اینترنت وصل نیستند و شامل کیف پول سخت افزاری و کاغذ می شوند. اگر می خواهید حداکثر محافظت را داشته باشید، یک کیف پول سخت افزاری جدید بخرید .

مرحله 8: رویای لامبوها

تبریک می گویم، شما با موفقیت در مورد آینده پول حدس و گمان زدید. امیدواریم دارایی دیجیتال شما قدردانی شود و به طرز شگفت انگیزی ثروتمند شوید. وقتی این کار را می کنید ما را فراموش نکنید. هر آلتکوینی را که تصمیم به خرید دارید، مطمئن شوید که آن را از طریق Crypto Pro – خصوصی‌ترین  ردیاب پورتفولیو کریپتو ردیابی کنید.

چه زمانی آلتکوین بخریم؟ 

گاهی اوقات بازار آلت کوین بیشتر شبیه یک دستگاه میوه در کازینو است. یک بار در حالی که شما به جکپات رسیدید! این دوره اغلب به عنوان “فصل آلت کوین” نامیده می شود. معامله گران مقادیر زیادی آلتکوین می خرند و افزایش زیادی در قیمت ایجاد می کنند.

این اتفاق در سال 2017 رخ داد، زمانی که کل بازار کریپتو در حال رونق بود. اما همچنین در آوریل-مه 2019، زمانی که آلت کوین ها در مدت زمان کوتاهی به ماه می رفتند. به طور خلاصه، قیمت آلتکوین ها را به دقت زیر نظر داشته باشید. شما می توانید این کار را به راحتی با برنامه BLOX انجام دهید، جایی که شما یک نمای کلی از تمام سکه های خود و تحولات قیمت آنها دارید.

همچنین می‌توانید توییتر کریپتو را بررسی کنید. بسیاری از معامله گران و سرمایه گذاران کریپتو به صورت روزانه نظرات خود را در آنجا بیان می کنند. اگر در تعیین استراتژی خود مشکل دارید، همیشه می توانید یکی از آنها را اتخاذ کنید. شما می توانید از دیدگاه آنها به عنوان الهام استفاده کنید، اما کورکورانه هر معامله ای را که دیگران انجام می دهد کپی نکنید. هیچکس نمیتواند آینده را پیش بینی کند!

به همین دلیل ما نیز به شما توصیه می کنیم که بیش از آنچه که مایل به از دست دادن هستید سرمایه گذاری نکنید. بنابراین تمام پس انداز خود را در آلتکوین ها قرار ندهید، بلکه مبلغی را که در پایان ماه باقی می ماند سرمایه گذاری کنید. این یک توصیه مالی یا توصیه سرمایه گذاری نیست، بلکه یک سلب مسئولیت است تا مطمئن شوید که از ذهن خود استفاده می کنید و اجازه ندهید احساسات شما را تحت تاثیر قرار دهند!

جایگزین های خرید آلت کوین

اگر هنوز آماده سرمایه گذاری در آلت کوین ها نیستید، گزینه دیگر استفاده از بیت کوین برای گسترش SDIRA است. SDIRA دارای مزایای مالیاتی مشابه با IRA معمولی است که می توانید از آن برای سرمایه گذاری بیت کوین استفاده کنید، اما برای انجام چنین سرمایه گذاری هایی به کمک یک متولی نیاز است. بیت کوین IRA در کمک به افراد در ایجاد IRA و ارائه راه حل های ذخیره سازی امن برای دارایی های دیجیتال آنها تخصص دارد.

انتخاب های آلتکوین خود را بسنجید

تعیین رویکرد بهینه برای سرمایه گذاری در آلتکوین ها با همسویی آن با استراتژی بلندمدت مالی شما آغاز می شود. سرمایه‌گذاری‌های آلت‌کوین و بیت‌کوین به سرمایه‌گذاران راه دیگری برای تنوع بخشیدن به پرتفوی خود و افزایش بالقوه سود در میان‌مدت تا بلندمدت می‌دهد.

برای افرادی که قصد خرید و فروش آلت‌کوین‌ها را دارند تا از نوسانات قیمت در کوتاه‌مدت تا میان‌مدت سرمایه‌گذاری کنند، توصیه می‌شود تعداد جفت‌های کریپتو ارائه شده توسط صرافی یا کارگزار را در نظر بگیرند. برعکس، اگر صرفه جویی مالیاتی در اولویت باشد، افتتاح حساب با بزرگترین پلتفرم بازنشستگی ارز دیجیتال می تواند سودمند باشد.

نحوه خرید سکه ICO

اکنون که می‌دانید چگونه آلت‌کوین بخرید، نسبت به اکثریت مردم جهان در زمینه رمزنگاری اطلاعات بیشتری دارید. علاوه بر خریدهای معمولی، ممکن است با عرضه اولیه سکه (ICO) یا سکه هایی روبرو شوید که هنوز در هیچ صرافی لیست نشده اند. لزوماً به این معنی نیست که کلاهبرداری است، اما قوانینی وجود دارد که باید بدانید و رعایت کنید.

چه زمانی ایمن است

هیچ راه مطمئنی برای شناسایی یک ICO یا سکه های تقلبی وجود ندارد. با این حال، می‌توانید هنگام بررسی اینکه آیا این یک فروش انبوه مشروع است، از این نکات پیروی کنید:

 • یک ICO ایمن ارتباطات شفافی دارد و از شما می‌خواهد که KYC را پاس کنید.
 • اکثر اعضای تیم عمومی هستند و حضور آنلاین آنها مشارکت آنها را در پروژه تأیید می کند.
 • اعضای تیم شهرت خوبی دارند و از پروژه های موفق گذشته برخوردار هستند.
 • یک پروژه معتبر باید یک هدف واقعی و قابل دستیابی برای سکه خود داشته باشد. آنها سعی خواهند کرد در مقایسه با ارزهای دیجیتال سنتی مانند بیت کوین یا اتریوم، کاری کاملا متفاوت انجام دهند.

با وجود خطرات، ICO ها راهی عالی برای تبدیل شدن به یکی از اولین حامیان یک پروژه امیدوارکننده هستند. علاوه بر این، آنها می توانند بسیار ارزشمند باشند. تنها در سال 2017، یک ICO متوسط ​​1320 درصد بازگشت سرمایه تولید کرد.

البته، در مورد هر پروژه ای اینطور نیست، اما گاهی اوقات می تواند ارزش ریسک را داشته باشد. شرکت در ICO نیز دشوار نیست. اکثر ICO ها یا بیت کوین، اتریوم یا سایر سکه ها را افزایش می دهند. در بیشتر موارد، آنها مستندات مشخصی در مورد نحوه مشارکت خواهند داشت. این احتمال وجود دارد که برای مشارکت به ارزهای دیجیتال یا حتی آلت کوین نیاز داشته باشید.

خطرات سرمایه گذاری در ICO چیست؟

ICO و سکه های فهرست نشده به عنوان پرخطرترین سرمایه گذاری ها در این فضا در نظر گرفته می شوند. قول دادن خیلی راحت تر از رسیدن به نتیجه است. بیشتر ICO ها به خاطر جمع آوری پول پول جمع می کنند و کاری بیشتر انجام نمی دهند. مراقب تیم ها و افراد ثابت نشده باشید.

سوالات متداول

چگونه می توانم آلتکوین بخرم؟

خرید آلت کوین با استفاده از برنامه BLOX آسان تر از همیشه است! در عرض چند ثانیه شما صاحب آلتکوین هستید، بدون نیاز به دانش فنی. می توانید این برنامه را برای اندروید و اپل دانلود کنید.

چگونه می توانم آلتکوین بفروشم؟

فروش آلتکوین ها با اپلیکیشن BLOX بسیار آسان است! آیا فرصت فروش می بینید؟ آلتکوین های خود را در کمترین زمان با یورو مبادله کنید و سود خود را مستقیماً به حساب بانکی خود منتقل کنید. BLOX برای اندروید و iOS در دسترس است.

از کجا می توانم آلتکوین بخرم؟

استفاده از برنامه BLOX بسیار آسان است. آلت کوین های خود را فورا بخرید، بفروشید و مدیریت کنید. جابجایی بین انواع برنامه های مختلف اکنون در گذشته است! می توانید BLOX را برای اندروید یا iOS دانلود کنید.

بهترین زمان برای خرید یا فروش آلت کوین چه زمانی است؟

شما تصمیم می گیرید که بهترین لحظه برای خرید یا فروش آلت کوین چه زمانی باشد. فقط قیمت اتر را در برنامه BLOX خود در هر زمانی از روز بررسی کنید. فرصت مناسب را پیدا کردید؟ بگیرش!

بهترین آلتکوین ها کدامند؟

پاسخ: بهترین آلتکوین ها دارای تیم های توسعه قوی و یک جامعه قوی هستند. سکه هایی مانند اتریوم، بایننس و کاردانو آلتکوین های محبوب بوده اند.

آیا برای خرید آلت کوین به کیف پول رمزنگاری نیاز دارید؟

پاسخ: برای خرید آلت کوین به یک کیف پول رمزنگاری با ارائه دهنده خود نیاز دارید. کیف پول برای سکه های شما ذخیره می کند.

از کجا می توانم آلتکوین با کارمزد کم بخرم؟

پاسخ: قبل از خرید آلتکوین تحقیق کنید. هزینه ها را بیابید، اما مهمتر از آن، مطمئن شوید که پول شما امن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *