وبلاگ

بیبی دوج کوین چیست؟

Baby-Doge-Coin-chist-ak-01

بیبی دوج کوین یک ارز رمزپایه ساده است که خود را یک سکه اجتماعی می نامد. در سال 2021 راه اندازی شد و با عرضه کل 420 کوادریلیون توکن شروع شد و اولین قیمت ثبت شده تنها 0.000000000175 دلار بود.

با توجه به “Woof Paper”، هدف Baby Doge Coin آوردن رمزنگاری به افراد عادی و کمک به سگ های نیازمند است. تیم پشت آن به چندین موسسه خیریه حیوانات کمک مالی کرده است، و خود توکن موفق بوده است و در یک نقطه بازدهی بیش از 3500 درصد را به ثبت رسانده است.

Baby Doge Coin گواه این است که میزان تبلیغات در ارزهای دیجیتال چقدر اهمیت دارد. همانطور که خواهید دید، این جانشین Dogecoin ( DOGE -0.86٪ ) چیز زیادی برای ارائه به عنوان سرمایه گذاری ندارد.

چه چیزی بیبی دوج کوین را منحصر به فرد می کند؟

حقه اصلی Baby Doge Coin 10% کارمزد برای هر معامله است. اگر می خواهید 1 میلیون BABYDOGE را بفروشید، 100000 دلار برای کارمزد تراکنش می پردازید. این کارمزد به نصف تقسیم می شود و 5 درصد آن به همه دارندگان فعلی Baby Doge Coin برمی گردد و 5 درصد دیگر برای تأمین نقدینگی برای معاملات استفاده می شود.

به عبارت ساده، اگر سکه Baby Doge را نگه دارید، از هر معامله یک برش به دست خواهید آورد. اگر می‌خواهید مال خود را معامله کنید، 10 درصد از معامله از شما کسر می‌شود. Baby Doge Coin اولین توکن رمزنگاری نیست که این کار را از زمان راه اندازی چندین ارز دیجیتال جدید در سال 2021 با همین نوع کارمزد انجام می دهد. هیچ چیز Baby Doge Coin را از سایر ارزهای دیجیتال متمایز نمی کند. قیمت آن بر اساس نامش و کمپین بازاریابی رسانه های اجتماعی قوی افزایش یافت.

سکه Baby Doge برای چه استفاده می شود؟

توسعه دهندگان Baby doge coin این توکن را ایجاد کردند تا یک «مم سرگرم کننده با یک ماموریت جدی برای نجات سگ های نیازمند، آوردن پذیرش کریپتو به جریان اصلی با مفاهیم جدیدی مانند پاداش، NFT، صرافی های غیرمتمرکز و کارت اعتباری برای پرداخت رمزنگاری در وب سایت ما باشد.

با این حال، در حال حاضر، این سکه کاربرد کمی در دنیای واقعی دارد. اگرچه فهرستی در CoinPayments به بازرگانان Shopify، WooCommerce و Magento اجازه می‌دهد که baby doge را به عنوان یک روش پرداخت بپذیرند، سازمان baby doge نمی‌گوید چه تعداد – یا اگر وجود دارد – تاجر آن را قبول دارند.

ویژگی‌های بی بی دوج

گفتیم که بخش زیادی از محبوبیت بیبی دوج به‌علت شباهت آن به دوج کوین و حمایت‌های ایلان ماسک است. با این حال، این ارز دیجیتال ویژگی‌های جالب و منحصربه‌فردی هم دارد که در محبوبیت آن بی‌تأثیر نبوده‌اند. برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های بیبی دوج کوین عبارت‌اند از:

  • مقیاس‌پذیری بالا
  • ماهیت ضدتورمی به‌علت سازوکار توکن‌سوزی منحصربه‌فرد
  • فعالیت‌های خیرخواهانه برای سگ‌ها

سکه بیبی دوج چه ارزشی دارد؟

از 14 سپتامبر، یک سکه baby doge به ارزش 0.000000001229 دلار با حجم معاملات 5،132،058 دلار و رتبه بازار 235 # در CoinMarketCap است.

همانطور که مشخص است، قیمت آن چندان امیدوارکننده نیست زیرا فقط کسری کوچک از یک پنی است. با این حال، سرمایه‌گذاران قصد دارند سکه‌ها را احتکار کنند و اگر و زمانی که به یک دلار رسید، از پاداش‌ها بهره ببرند. در عین حال، آنها می توانند در انجمن انجمن که دارای بیش از 300000 عضو در تلگرام است، شرکت کنند

در صورت داشتن حداقل 10 میلیون سکه، پیشنهاد خود را به تیم توسعه و انجمن ارائه دهند. نمونه‌هایی از پیشنهادات فعلی شامل راه‌اندازی یک کازینو آنلاین و استفاده از سود برای سوزاندن سکه‌ها است – بیشتر پیشنهادها شامل سوزاندن سکه‌ها است که سرمایه‌گذاران امیدوارند با افزایش کمیاب، ارزش سکه‌های باقی‌مانده را افزایش دهند.

سکه بیبی دوج از کجا آمد؟

Baby Doge Coin در 1 ژوئن 2021 راه اندازی شد. متأسفانه، هیچ اطلاعاتی در مورد تیم توسعه در وب سایت یا کاغذ سفید وجود ندارد. در حالی که در ابتدا به عنوان یک شوخی ایجاد شد، جامعه بزرگی از حامیان را جمع آوری کرد.

اگرچه کوین Baby Doge دارای عرضه اولیه 420 کوادریلیون توکن بود، تقریباً 43٪ (180 کوادریلیون) سوزانده شد که به معنی نابودی آنهاست. از آن زمان، تیم توسعه به سوزاندن توکن ها به صورت ماهانه ادامه داده است. این سوخت‌ها راهی برای مدیریت عرضه و افزایش بالقوه تقاضا هستند، اما همیشه با افزایش قیمت‌ها همزمان نیستند.

چگونه سکه بیبی دوج کار می کند؟

Baby Doge Coin یک توکن رمزنگاری BEP-20 است، به این معنی که بر روی زنجیره هوشمند Binance (BSC) ساخته شده است. یکی از مزایای BSC این است که سرعت و کارایی بیشتری نسبت به بسیاری از بلاک چین های دیگر ارائه می دهد. این اجازه می دهد تا هزینه های گاز پایین (کارمزد تراکنش) و پردازش را در کمتر از پنج ثانیه انجام دهید.

همانطور که در بالا ذکر شد، پروتکل Baby Doge برای هر تراکنش 10٪ کارمزد دریافت می کند. نیمی از این کارمزد (5٪ از تراکنش اصلی) را بین همه دارندگان فعلی Baby Doge Coin در چیزی که بازتاب نامیده می شود، دوباره توزیع می کند.

5 درصد دیگر دوباره به دو قسمت مساوی تقسیم می شود. نیمی از کوین Baby Doge باقی می‌ماند و نیمی دیگر به بایننس کوین تبدیل می‌شود ( BNB -5.65٪ ). سپس هر دو توکن به یک استخر نقدینگی BABYDOGE/BNB در PancakeSwap ( CAKE -3.15٪ )، یک صرافی غیرمتمرکز رمزنگاری سپرده می‌شوند. این کمک می کند تا پول استخر تامین شود تا مردم بتوانند بین Baby Doge Coin و Binance Coin تجارت کنند.

آیا می توانم با بیبی دوج کوین درآمد غیر فعال داشته باشم؟

با بیبی دوج کوین می توانید درآمد غیرفعالی داشته باشید. در واقع، این یکی از مزایای اصلی داشتن آن است. به عنوان دارنده توکن، بازتاب هایی را دریافت خواهید کرد که سهمی از کارمزدی است که برای هر تراکنش دریافت می شود.

تنها با داشتن کوین Baby Doge، موجودی کیف پول بلاک چین شما افزایش می یابد. نکته در اینجا این است که شما در حال کسب توکن BABYDOGE هستید. اگر قیمت از یک صخره سقوط کند، آن درآمد غیرفعال ارزش زیادی نخواهد داشت.

آیا بیبی دوج کوین سرمایه گذاری خوبی است؟

Baby Doge Coin سرمایه گذاری خوبی نیست. اگرچه لحظاتی را پشت سر گذاشته است که قیمت آن افزایش یافته است، اما هیچ چیزی وجود ندارد که نشان دهد یک موفقیت طولانی مدت خواهد بود. همچنین مملو از پرچم های قرمز است، از جمله:

  • بدون مزیت رقابتی یا ویژگی های منحصر به فرد.
  • یک وب سایت و کاغذ سفید پر از حروف بزرگ و اشتباهات گرامری.
  • نقشه راهی که بیشتر در مورد میم ها و محبوبیت صحبت می کند تا اهداف مربوط به Baby Doge Coin به عنوان یک ارز دیجیتال.

بسیاری از ارزهای رمزپایه وجود دارند که دقیقاً مانند کوین Baby Doge هستند. آنها برای هر تراکنش کارمزدی دریافت می کنند و آن را بین دارندگان توکن موجود توزیع می کنند. آنها کار خود را با یک فشار بازاریابی بزرگ شروع می کنند و رسانه های اجتماعی را با پست هایی در مورد اینکه چگونه قیمت به ماه می رود، منفجر می کنند.

این ارزهای دیجیتال برای کسب درآمد برای بنیانگذاران طراحی شده اند. اگر می‌خواهید روی ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کنید ، مطمئن شوید که در طرح ثروتمند شدن سریع دیگران سرمایه‌گذاری نمی‌کنید.

نحوه خرید سکه بیبی دوج

از آنجایی که Baby Doge Coin یک توکن رمزنگاری کوچکتر است، شما آن را در صرافی های اصلی ارزهای دیجیتال پیدا نخواهید کرد . اگر تصمیم گرفته اید که می خواهید سکه Baby Doge بخرید، روش پیشنهادی این است که با آن در PancakeSwap معامله کنید. در اینجا چگونه است:

  • بایننس کوین را خریداری کنید. برای مشتریان ایالات متحده، یکی از بهترین مکان ها برای خرید بایننس کوین، Binance.US است.
  • بایننس کوین خود را به کیف پول بلاک چینی  مانند متامسک انتقال دهید.
  • از PancakeSwap دیدن کنید و کیف پول خود را وصل کنید.
  • به صفحه Swap بروید و بایننس کوین خود را با سکه Baby Doge مبادله کنید.

فریب تبلیغات پیرامون Baby Doge Coin را نخورید. در درازمدت، بازار به توکن‌های میم با کاربرد صفر علاقه‌مند نیست. مگر اینکه واقعاً بخواهید بخشی از جامعه آن باشید، این ارز دیجیتال ارزش خرید ندارد.

پیش بینی قیمت سکه بیبی دوج

اکنون همه در مورد پیش‌بینی قیمت کوین Baby Doge صحبت می‌کنند، زیرا این ارز مجازی در هفته‌های اخیر خبرساز شده است. این ارز مجازی به بالاترین حد خود یعنی 0.00000002 دلار به ازای هر سکه رسید. اما بیایید این را نیز در نظر بگیریم که طبق CoinMarketCap، مجموع عرضه 420,000,000,000,000,000 BABYDOGE وجود دارد. 

با این حال، اطلاعاتی در مورد عرضه در گردش وجود ندارد. به همین دلیل است که درک کل ارزش بازار این ارز مجازی ممکن است دشوار باشد. بسیاری از سرمایه گذاران شروع به پرسیدن می کنند: آیا کوین Baby Doge می تواند به 1 دلار برسد؟ 

پاسخ به سوال فوق قطعا خیر است مگر اینکه دلار مانند بولیوار ونزوئلا بی ارزش شود. بعید است که Baby Doge Coin هرگز به 1 دلار برسد. ما باید روی حرکت درصد تمرکز کنیم و اینکه چگونه این می تواند تاثیر مثبتی بر ارز مجازی داشته باشد. 

اگر کل بازار کریپتو به روند صعودی خود ادامه دهد، می‌توانیم شاهد افزایش قیمت‌های کوین Baby Doge در آینده باشیم. امروزه هر سکه Baby Doge را می توان با 0.000000003647 دلار معامله کرد. 

مزایای سکه بیبی دوج (BABYDOGE)

یکی از جنبه‌های اصلی که Baby Doge را به یک پروژه جالب تبدیل می‌کند، این واقعیت است که بسیار زیباتر طراحی شده است. هر توکن شامل یک توله سگ شایان ستایش شیبا اینو است. این NFT های زیبا جمع آوری تمام موارد دلخواه شما را آسان می کند. دارندگان جوایز

یکی دیگر از مزایای بزرگ برای دارندگان Baby Doge، سیستم بازتاب ثابت شبکه است. این پروتکل به گونه ای تنظیم شده است که به طور خودکار 5٪ از هر تراکنش را بین دارندگان توکن توزیع کند. قابل ذکر است، این سپرده ها به صورت خودکار اتفاق می افتد و نیازی به تعامل از طرف دارنده توکن ندارد.

می سوزد

Baby Doge دارای پروتکل های رایت است. جدا از 40 درصد سوخته اولیه، 5 درصد از هر تراکنش به آدرس سوختگی ارسال می شود. این کاهش مداوم عرضه توکن همراه با سایر مکانیسم‌های کنترل ارزش عمل می‌کند تا Baby Doge را به سرمایه‌گذاری بلندمدت بهتری تبدیل کند.

در سطح جهانی پذیرفته شده است

Baby Doge با CoinPayments.net شریک شد. این مشارکت دارندگان سکه Baby Doge را قادر می سازد تا سکه های خود را در مجموعه ای عالی از خرده فروشان آنلاین خرج کنند. این مشارکت قابلیت استفاده کلی Baby Doge را بهبود می بخشد و آن را مستقیماً به عنوان ارز روزانه مورد استفاده قرار می دهد.

کیف پول خیریه

بیبی دوج نیز مانند پدرش به دنبال کمک به افراد کم‌بخت است. این پروتکل یک کیف پول خیریه را ادغام می کند که برای حمایت از اهداف بزرگ تنظیم شده است. خیریه ها می توانند برای واجد شرایط شدن برای این کیف پول ارسال کنند. در حال حاضر، Baby Doge در چندین هدف از جمله 100000 دلار به انجمن حیوانات بهترین دوستان کمک کرده است.

این شبکه همچنین 75000 دلار به یک کمپین هنری محلی با الهام از حیوانات اهدا کرد. این پروژه به افراد افسرده کمک می کند تا افسردگی خود را از طریق آثار هنری مبتنی بر حیوانات خانگی در پناهگاه حیوانات هدایت کنند.

آیا می توانم با بیبی دوج کوین درآمد غیر فعال داشته باشم؟

با بیبی دوج کوین می توانید درآمد غیرفعال کسب کنید. قیمت سکه Baby Doge پایین است، اما انتظار می رود با گذشت زمان افزایش یابد. درست مانند بیت کوین که از ابتدا شروع به کار کرد و به آرامی به قیمت فعلی بیت کوین خود رسید. علاوه بر این، نوسانات سکه به این معنی است که شما می توانید تنها در یک روز پول زیادی به دست آورید- یا تمام سرمایه گذاری خود را یک شبه از دست بدهید.

Baby Doge Coin هنوز یک ارز دیجیتال بسیار جوان است، بنابراین هنوز نمی توان گفت که آیا به عنوان یک وسیله سرمایه گذاری در بلندمدت (یعنی سال ها) موفق خواهد بود یا خیر. با این حال، اگر به دنبال چیزی هیجان‌انگیز و متفاوت از سهام سنتی/ اوراق قرضه/ شمش‌های طلا (و غیره) هستید، ممکن است این موضوع در سر راه شما باشد.

چرا Baby Doge اینقدر محبوب شد؟

اگر نمودارهای کریپتو را تجزیه و تحلیل کنید، خواهید دید که بسیاری از میم کوین ها در مقطعی محبوب شده اند. هر میم سکه فصل خود را دارد. گاهی اوقات، به دلیل افزایش تقاضا برای چنین سکه هایی در بازار، همه آنها می توانند با هم افزایش پیدا کنند. با این حال، در اغلب موارد، یک سکه با حاشیه های قابل توجهی افزایش می یابد و از بقیه برتری می یابد.

بنابراین، Bay Doge در ماه جولای به خاطر ایلان ماسک لحظات خود را سپری کرد. ماسک یکی از حامیان اصلی میم کوین است، اما وفاداری او با Dogecoin است. او بارها اعلام کرده است که سبد ارزهای دیجیتال او از بیت کوین، اتریوم و دوج کوین تشکیل شده است. او حتی در مقطعی اعلام کرده بود که Dogecoin توسط تسلا به عنوان یک وسیله پرداخت پذیرفته خواهد شد.

با این حال، به دلیل رابطه نزدیک بین میم کوین ها، گاهی اوقات توییت های ساخته شده توسط ماسک می تواند باعث افزایش Dogecoin نشود و در عوض باعث افزایش سود در سایر میم کوین ها شود. در ماه ژوئیه، ماسک عبارتی از یک آهنگ محبوب کودکان را توییت کرد و گفت: «بیبی دوج دوو، دوو، دو، دوو…». به دنبال این توییت، Baby Doge به دستاوردهای بزرگی دست یافت و مخاطبان زیادی را جذب کرد.

همچنین پس از این اشاره ماسک بود که Baby Doge به بالاترین حد خود رسید. با این حال، به دلیل رقابت زیاد در فضای کریپتو و به ویژه در بین میم کوین‌ها، Baby Doge نتوانست آن اوج‌ها را حفظ کند و به پایین‌ترین سطح فعلی سقوط کرد. حتی با وجود بازار صعودی اخیر، هنوز نتوانسته به بالاترین سطح قبلی حرکت کند.

نتیجه

Dogecoin در حال حاضر با وجود اینکه نسبتا جدید است تا حدودی محبوب است، بنابراین نیاز به نسخه به روز شده آن چندان واضح نیست. بله، سازندگان BDC اشاره می کنند که چگونه می توان در فناوری سکه اصلی (به ویژه زمان بلوک و سقف کل سکه) پیشرفت هایی انجام داد، اما هیچ تضمینی وجود ندارد که چنین بهبودهایی بر ارزش BDC تأثیر مثبت بگذارد.

سوالات متداول Baby Doge

بهترین مکان برای خرید بیبی دوج کجاست؟

بهترین مکان برای خرید Baby Doge درست اینجا در Swyftx است! Swyftx یک پلت فرم سریع، ایمن و کاربرپسند ارائه می دهد که به معامله گران اجازه می دهد به راحتی دلار استرالیا را برای تجارت فوری Baby Doge و سایر ارزهای رمزنگاری شده واریز کنند.

ما کارمزدهای رقابتی و پشتیبانی عالی از مشتری را ارائه می‌دهیم و مفتخریم که طبق بررسی‌های Trust Pilot ما، صرافی ارز دیجیتال استرالیا با بالاترین رتبه‌بندی هستیم.

قیمت بیبی دوج چگونه تعیین می شود؟

قیمت بیبی دوج بر اساس نیروهای عرضه و تقاضا در بازار تعیین می شود. مانند سایر دارایی ها، قیمت Baby Doge بر اساس تعداد خریداران و فروشندگان در بازار در هر زمان مشخص می شود.

برخی از عوامل مهمی که می توانند بر تقاضا برای Baby Doge تأثیر بگذارند عبارتند از: نرخ پذیرش، عوامل اقتصادی کلان، رویدادهای خبری، ارتقاء و پیشرفت در فناوری و احساسات سرمایه گذار.

آیا می توانم Baby Doge را با کارت اعتباری خریداری کنم؟

Swyftx به شما امکان خرید مستقیم Baby Doge با کارت اعتباری را نمی دهد، با این حال، ما از سپرده های کارت اعتباری و نقدی پشتیبانی می کنیم. هنگامی که سپرده شما وارد حساب شما شد، می توانید بلافاصله Baby Doge را خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *