وبلاگ

نحوه خرید شیباریوم

nahveye-kharid-Shibarium-ak-01

1. یک Exchange را انتخاب کنید.

نحوه خرید شیباریوم، شیباریوم را نمی‌توان از طریق بانک یا شرکت سرمایه‌گذاری شما خریداری کرد – اگرچه برخی از سازمان‌ها در حال تلاش برای این امکان در آینده هستند. در حال حاضر، برای مبادله دلارهای آمریکا (ارزهای فیات) خود با شیباریوم یا سایر ارزهای دیجیتال، باید از طریق یک پلت فرم معاملات ارز دیجیتال بروید.

1 صرافی توکن شیباریوم وجود دارد که می توانید برای خرید آنلاین شیباریوم توکن از آنها استفاده کنید. BitGet، Uniswap این صرافی‌های پیشنهادی پلتفرم‌های آنلاینی هستند که می‌توانید توکن شیباریوم را بخرید و بفروشید.

امنیت

سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال توسط نهاد مرکزی مانند حساب های بانکی بیمه شده FDIC پشتیبانی نمی شود. اگر حساب شما به خطر بیفتد، یا پلتفرمی که سکه های خود را در آن نگهداری می کنید هک شود، ممکن است در خطر از دست دادن سرمایه خود باشید.

اگر قصد دارید ارز دیجیتال خود را با یک صرافی در حساب خود نگه دارید (به جای انتقال آن به کیف پول رمزنگاری خود)، مطمئن شوید که صرافی ای را انتخاب می کنید که از ذخیره سازی آفلاین، سردخانه استفاده می کند و از محافظت قوی در برابر سرقت برخوردار است. برخی از صرافی ها همچنین دارای بیمه نامه های مستقل برای کمک به محافظت از سرمایه گذاران در برابر هک احتمالی هستند.

هزینه ها

کارمزدهای مبادله می تواند بسیار متفاوت باشد و ممکن است به عنوان یک کارمزد ثابت از قبل یا به عنوان درصدی از معاملات شما اعمال شود. کارمزدها می تواند بر اساس نوسانات قیمت باشد و بسیاری از آنها در هر تراکنش دریافت می شوند.

در حالی که کارمزدها قطعاً باید مورد توجه قرار گیرند، کارشناسان می‌گویند که شما نیز همان چیزی را که برای آن پرداخت می‌کنید، دریافت می‌کنید، مخصوصاً زمانی که به صرافی‌های بزرگ‌تر و معتبرتر مانند BitGet، Uniswap پایبند باشید. اگر صرافی دارای حفاظت های بیشتر، امنیت بهتر یا سایر ویژگی های مهم برای شما باشد، ممکن است ارزش هزینه های کمی بالاتر را داشته باشد.

برخی از صرافی ها بر اساس اسپرد یا حاشیه بالای قیمت بازار کارمزد دریافت می کنند. برخی دیگر هزینه ها را بر اساس نرخ ثابت یا درصدی از کل خرید شما قرار می دهند که می تواند بر اساس مکان، روش پرداخت و سایر عوامل متفاوت باشد.

صرافی‌هایی که ویژگی‌های معاملاتی فعال‌تری دارند، اغلب از مدل کارمزدی استفاده می‌کنند که با نوسانات قیمت بازار تعیین می‌شود، که به عنوان کارمزدهای سازنده شناخته می‌شود. اگر با قیمت فعلی بازار خرید کنید، یک کارمزد (معمولاً بالاتر) «گیرنده» از شما دریافت می‌شود. یا می توانید قیمتی را که می خواهید خرید کنید تعیین کنید و منتظر بمانید تا بازار به آن نقطه برسد. این به عنوان یک سفارش محدود شناخته می شود، و هزینه “سازنده” را متحمل می شود.

قبل از ثبت نام، مطمئن شوید که چه هزینه هایی از شما دریافت می شود که می توانید در وب سایت صرافی بیابید. ساختار کارمزد باید هنگام خرید به وضوح بیان شود، اما می‌تواند به در نظر گرفتن این هزینه از قبل کمک کند تا بیش از آنچه انتظار داشتید خرج نکنید.

2. نحوه خرید دارایی شیباریوم را انتخاب کنید.

الف. کارت اعتباری و کارت نقدی:

کارت اعتباری: کارت اعتباری یک کارت پرداخت است که توسط یک موسسه مالی صادر می‌شود و به دارنده کارت اجازه می‌دهد برای خرید، وجه قرض کند. هنگام خرید شیباریوم توکن با کارت اعتباری، معمولاً جزئیات کارت خود را در صرافی ارز دیجیتال ارائه می‌کنید. صرافی پرداخت را پردازش کرده و مبلغ مربوط به شیباریوم توکن را به حساب شما واریز می کند. با این حال، شایان ذکر است که همه صرافی‌ها به دلیل عواملی مانند خطرات احتمالی استرداد وجه، پرداخت‌های کارت اعتباری را برای خرید شیباریوم توکن نمی‌پذیرند.

کارت نقدی: یک کارت نقدی مستقیماً به حساب بانکی شما مرتبط است و به شما امکان می دهد با استفاده از وجوه موجود در حساب خود خرید انجام دهید. مشابه کارت‌های اعتباری، برخی از صرافی‌ها و پلتفرم‌ها برای خرید شیباریوم توکن، پرداخت‌های کارت نقدی را می‌پذیرند. باید مشخصات کارت خود را ارائه دهید و صرافی وجوه لازم را برای تکمیل خرید شیباریوم توکن از حساب شما کسر می کند. کارت بدهی یا اعتباری خود را پیوند دهید، مبلغ خرید خود را در فرم سفارش پر کنید، پرداخت را تأیید کنید و منتظر بمانید تا تراکنش کامل شود.

ب- سپرده بانکی:

سپرده بانکی یک روش پرداخت است که در آن وجوه را مستقیماً از حساب بانکی خود به صرافی منتقل می کنید. برای خرید شیباریوم توکن با استفاده از سپرده بانکی، معمولاً انتقالی را از بانک خود به حساب بانکی تعیین شده صرافی آغاز می کنید. پس از تایید انتقال، مبلغ مربوط به شیباریوم توکن به حساب شما واریز می شود.

مزایای خرید با حساب بانکی چیست؟

مزایای استفاده از حساب بانکی کارمزد است. حساب بانکی معمولاً ارزان ترین روش سپرده گذاری برای خرید شیباریوم توکن است. محدودیت‌ها نیز معمولاً هنگام استفاده از حساب بانکی بالاتر هستند، با این فرض که حساب خود را تأیید کرده‌اید.

معایب خرید با حساب بانکی چیست؟

معایب آن سرعت است. نقل و انتقالات بانکی در بسیاری از کشورها کند است، بنابراین انتقال بانکی اغلب کندترین راه برای خرید Shibarium Token است.

پ. تجارت P2P

P2P مخفف “همتا به همتا” است. تجارت P2P به مبادله مستقیم شیباریوم توکن بین دو شخص یا طرف بدون دخالت واسطه هایی مانند بانک ها یا صرافی های متمرکز اشاره دارد. پلتفرم‌های معاملاتی P2P خریداران و فروشندگان را مستقیماً به یکدیگر متصل می‌کنند و به آنها اجازه می‌دهند تا خرید شیباریوم را مستقیماً با یکدیگر معامله کنند.

این پلتفرم‌ها معمولاً تطبیق خریداران و فروشندگان را تسهیل می‌کنند و یک سرویس امانی برای اطمینان از تراکنش‌های امن ارائه می‌دهند. تجارت P2P می تواند برای افرادی که حریم خصوصی را ترجیح می دهند، می خواهند در مورد قیمت ها مذاکره کنند، یا دسترسی محدودی به خدمات بانکداری سنتی دارند، سودمند باشد.

د. پرداخت شخص ثالث

خدمات پرداخت شخص ثالث پلتفرم های واسطه ای هستند که فرآیند پرداخت را هنگام خرید Shibarium Token تسهیل می کنند. خریدار به جای ارسال مستقیم پرداخت به فروشنده، از سرویس پرداخت شخص ثالث برای انتقال وجه استفاده می کند. این خدمات به عنوان یک واسطه عمل می کنند و وجوه را در امان نگه می دارند تا زمانی که معامله به طور رضایت بخش انجام شود.

هنگامی که خریدار توکن Shibarium را دریافت کرد، پرداخت به فروشنده آزاد می شود. خدمات پرداخت شخص ثالث می تواند یک لایه امنیتی و اعتماد اضافی برای هر دو طرف درگیر در معامله ایجاد کند. آنها همچنین ممکن است ویژگی های اضافی مانند حل اختلاف در صورت بروز هرگونه مشکلی در طول تجارت ارائه دهند.

3. ذخیره سازی ایمن

بهترین مکان برای ذخیره شیباریوم توکن بستگی به این دارد که شما قصد دارید از آنها برای چه منظوری استفاده کنید. ممکن است بهترین کار این باشد که آنها را نزد صرافی یا کارگزاری که در آن معاملات خود را انجام می دهید، نگه دارید، به خصوص اگر به طور مکرر یا در کوتاه مدت معامله می کنید. دیگران ممکن است کیف پول رمزنگاری شده را انتخاب کنند، کیف پول رمزنگاری مکانی برای ذخیره ارز دیجیتال است. انواع مختلفی از کیف پول های رمزنگاری موجود است و همه آنها دارای سطوح مختلف امنیتی مرتبط هستند.

دو گزینه محبوب برای این گروه دوم عبارتند از کیف پول داغ و کیف پول سرد.

با یک کیف پول داغ، شیباریوم توکن توسط یک صرافی یا ارائه دهنده مورد اعتماد در فضای ابری ذخیره می شود و از طریق یک برنامه یا مرورگر رایانه در اینترنت قابل دسترسی است. هر صرافی تجاری که به آن بپیوندید کیف پول داغ Shibarium Token را ارائه می دهد که در آن خریدهای شما به طور خودکار ذخیره می شوند. اما بسیاری از کاربران ترجیح می‌دهند توکن شیباریوم خود را با یک ارائه‌دهنده کیف پول داغ شخص ثالث منتقل و ذخیره کنند، که معمولاً برای دانلود و استفاده رایگان است.

ارائه دهندگان کیف پول سرد عبارتند از: Trezor: این شرکت کیف پول های سرد کوچک و با اندازه کلید را از حدود 60 تا 220 دلار ارائه می دهد. Ledger Nano: طراحی شده مانند یک درایو انگشت شست، Ledger Nano دارای کیف پول های سردی است که از 60 تا 120 دلار متغیر است.

برای خرید شیباریوم توکن به چه اطلاعاتی نیاز است؟

هنگامی که در یک کارگزاری سنتی یا یک صرافی رمزنگاری حساب باز می کنید، باید اطلاعات شخصی اولیه را ارائه دهید. البته، شما باید نام خود را ارائه دهید، اما شرکت به اطلاعات دیگری مانند شماره تامین اجتماعی، آدرس، شماره تلفن و شماره حساب بانکی شما نیز نیاز دارد. همچنین ممکن است مجبور باشید بسته به مؤسسه، میزان تجربه معاملاتی و میزان راحتی خود را در تجارت توضیح دهید.

4. با توکن شیباریوم خود چه کاری می توانید انجام دهید؟

پس از تبدیل شیباریوم توکن به ارز فیات، کاربران توکن شیباریوم می توانند از پول نقد خود برای خرید هر چیزی که می خواهند استفاده کنند. در مورد استفاده مستقیم از شیباریوم توکن برای پرداخت، این گزینه ها بسیار محدودتر هستند.

نگه دارید

بسیاری از مشتریان توکن شیباریوم خود را نگه می دارند به این امید که ارزش آن افزایش یابد.

خرج کردن

از شیباریوم توکن خود برای پرداخت هزینه سفر، خرید کارت هدیه، غذا خوردن در رستوران ها و موارد دیگر استفاده کنید. تعداد مکان هایی که توکن شیباریوم را می پذیرند هر روز در حال افزایش است.

فروش

فروش رمزنگاری در BitGet، Uniswap آسان است و می توانید درآمد خود را به حساب بانکی یا PayPal خود نقد کنید.

انتقال

برخلاف ارسال پول به خارج از کشور، شما می توانید توکن شیباریوم را به صورت مجازی برای هر کسی در جهان ارسال کنید.

تبدیل

آیا می خواهید کریپتوهای دیگری داشته باشید؟ هر بخشی از موجودی شیباریوم توکن خود را به رمزنگاری دیگری تبدیل کنید.

نحوه خرید شیبا اینو 

برای خرید شیبا اینو، به یک صرافی یا کیف پول رمزنگاری نیاز دارید . در حالی که یک کیف پول کریپتو به شما امکان خرید یا فروش Shiba Inu را می دهد، یک صرافی ارز دیجیتال به شما انعطاف بسیار بیشتری برای تجارت آتی Shiba Inu و حتی کسب درآمد از طریق سهام می دهد. در اینجا نحوه خرید Shiba Inu در صرافی ارز دیجیتال آورده شده است:

  • مرحله 1: برای یک حساب کاربری در یک صرافی معتبر رمزنگاری ثبت نام کنید. شما می توانید از بین بیش از 20 گزینه، از جمله Coinbase و Kraken انتخاب کنید .
  • مرحله ۲: فرآیند «مشتری را بشناسید» (KYC) را در صرافی انتخابی خود تکمیل کنید. این فرآیند حیاتی بخشی از سیاست های AML (ضد پول شویی) است که توسط تعدادی از کشورهای مختلف دنبال می شود. صرافی‌ها موظف به انجام KYC برای بررسی فعالیت‌های مجرمانه هستند که عمدتاً به دلیل ماهیت ناشناس رمزارز است. 
  • مرحله 3: جفت های شیبا موجود در صرافی را مرور کنید. معمولاً شیبا اینو با ارزهای رمزنگاری محبوب تری مانند بیت کوین (BTC) یا اتریوم (ETH) جفت می شود. 
  • مرحله 4: حساب خود را سرمایه گذاری کنید، جفت شیبا را که می خواهید خریداری کنید انتخاب کنید، مبلغی را که می خواهید خریداری کنید سفارش دهید و منتظر بمانید تا سفارش شما تکمیل شود. 
  • مرحله 5: Shiba Inu شما در عرض چند ثانیه در کیف پول شما ظاهر می شود. 

شیباریوم چیست؟

شیباریوم یک پلتفرم بلاک چین پیشرفته است که به طور خاص برای تقویت اکوسیستم ارز دیجیتال Shiba Inu طراحی شده است. این نشان دهنده یک تحول استراتژیک در توسعه Shiba Inu است که هدف آن ارائه یک تجربه بلاک چین کارآمدتر، مقیاس پذیر و کاربرپسند است

شیباریوم چگونه کار می کند؟

به عنوان یک راه حل لایه 2، Shibarium در بالای بلاک چین موجود اتریوم عمل می کند و قصد دارد سرعت تراکنش ها را ساده کند و هزینه ها را کاهش دهد، مشکلاتی که اغلب در سیستم های بلاک چین معمولی با آن مواجه می شوند. این نوآوری آماده است تا عملکرد و کاربرد شیبا اینو را تقویت کند، و گامی مهم در سفر آن فراتر از قلمرو ارزهای دیجیتال مبتنی بر میم را نشان دهد. معرفی Shibarium نشان دهنده تعهد به رشد و انطباق مستمر در چشم انداز همیشه در حال تحول دارایی های دیجیتال است.

هدف اصلی Shibarium پرداختن به نقاط دردناک کلیدی است که از لحاظ تاریخی مانع از پتانسیل کامل اتریوم شده است. این شامل هزینه‌های بدنام گاز است که اغلب کاربران را از درگیر شدن در معاملات باز می‌دارد و زمان‌های ناامیدکننده تأیید را کاهش می‌دهد. شیباریوم، با طراحی، با ارائه یک پلت فرم مقیاس پذیرتر و مقرون به صرفه تر برای معاملات، راه حلی برای این مشکلات ارائه می دهد. در نتیجه، کاربران می‌توانند پردازش تراکنش سریع‌تر و کارمزدهای قابل‌توجهی را کاهش دهند، این شرایط تجربه کاربر را دوباره تعریف می‌کند و قابلیت استفاده اتریوم را تقویت می‌کند.

ویژگی های شیباریوم

Shibarium چندین ویژگی کلیدی را ارائه می دهد که آن را از سایر راه حل های بلاک چین متمایز می کند. این شامل:

  • تراکنش های سریع تر: Shibarium تراکنش ها را به سرعت پردازش می کند و تجربه کاربری روان را تضمین می کند.
  • کارمزد تراکنش های کمتر: با شیباریوم، هزینه انجام تراکنش ها به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.
  • مقیاس پذیری: طراحی رمزنگاری Shibarium می تواند تعداد زیادی از تراکنش ها را انجام دهد و در عین حال عملکرد بهینه را حفظ کند.

نحوه خرید شیباریوم چرا شیباریوم محبوبیت پیدا می کند؟

بلاک چین شیباریوم چیست و چرا توجه بسیاری را در جامعه کریپتو به خود جلب کرده است؟ رشد سکه شیبا اینو با پرتاب استراتژیک شیباریوم در 16 اوت 2023 برجسته شده است. این تاریخ عرضه شیباریوم برای جامعه “ارتش شیب” بسیار مهم است. محبوبیت Shibarium از راه حل بلاک چین مقیاس پذیر و کارآمد آن ناشی می شود که به dApps و پروژه ها اجازه می دهد پیشرفت کنند. هدف آن دموکراتیک کردن دسترسی به بلاک چین در سطح جهانی است. به علاوه، اخبار شیباریوم نشان می‌دهد که یک تیم توسعه معتبر اعتبار می‌افزاید و علاقه بیشتری را به خود جلب می‌کند.

سوالات متداول

شیبا اینو چگونه کار می کند؟

Shiba Inu مبتنی بر بلاک چین اتریوم است ، بنابراین هنگامی که یک تراکنش را آغاز می کنید، تراکنش در بلاک چین ثبت می شود و نمی توان آن را تغییر داد. این اطلاعات به سایر اطلاعات موجود در بلوک پیوند داده می شود تا بلاک چین را تشکیل دهد، جایی که تراکنش ها در نهایت با اجماع تایید می شوند.

چگونه از Shiba Inu استفاده کنم؟

چندین مورد استفاده برای شیبا اینو وجود دارد. معامله گران یا سرمایه گذاران می توانند از طریق سفته بازی قیمت کسب درآمد کنند. دارندگان می توانند از آن به عنوان یک روش پرداخت برای کالاهای واقعی در خرده فروشی های پذیرفته شده و/یا برای خرید NFT های شیبوشی در اکوسیستم شیبا استفاده کنند. کاربران پیشرفته می توانند از توکن های Shiba Inu موجود خود در استخرهای نقدینگی برای به دست آوردن پاداش استفاده کنند.

چگونه می توانم با Shiba Inu درآمد کسب کنم؟

راه اصلی برای کسب درآمد با Shiba Inu این است که سکه های خود را به اشتراک بگذارید. بسیاری از صرافی ها این سرویس را ارائه می دهند که به شما امکان می دهد درصد ثابتی از پول را برای یک دوره خاص به دست آورید. برای قرار دادن Shiba Inu خود، باید مقداری از آن را در کیف پول خود داشته باشید. هنگامی که این شرط را برآورده کردید، بخش شرط بندی را در صرافی دلخواه خود جستجو کنید و چارچوب زمانی را انتخاب کنید که با آن راحت هستید، سپس توکن های Shiba Inu خود را به اشتراک بگذارید.

راه دیگری که می توانید کسب درآمد کنید، سوزاندن توکن های خود در پورتال Shibaswap است. سوزاندن به معنای حذف ارزهای دیجیتال از گردش، کاهش عرضه کل در این فرآیند است. در بیشتر موارد، سوزاندن به افزایش قیمت سکه کمک می کند. وقتی Shiba Inu خود را می سوزانید، با توکن دیگری در اکوسیستم شیبا پاداش دریافت می کنید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *