دسته‌بندی نشده

قانونی کردن دستگاه های ماینر،ایرانیزه کردن،برگه سبز و بهین یاب

ایرانیزه و قانونی کردن برگه ها

ایرانیزه و قانونی کردن دستگاه های ماینر

دستگاه یعنی کالای ساخته و پرداخته ایرانی کالایی که در آن نشان می دهد این دستگاه ایرانی است . ایرانیزه کردن دستگاه ها و قانونی کردن دستگاهها باعث می شود که دستگاه شما قانونی باشد خیالتان از بابت داشتن دستگاه راحت باشد.با توجه به اینکه شما در زمان فعالیت ماینیگ و یا استخراج ارز دیجیتال نیاز به برگ سبز گمرگ خود جهت فعالیت قانونی پروسه دارید.

با ارائه فاکتور رسمی ما دیگر نیازی به این برگه ندارید زیرا این فاکتور حکم همان برگ سبز را به جهت قانونی بودن فروش دارد . در نتیجه میتوایند  صاحب یک فارم قانونی شوید و باخیال آسوده کسب درآمد کنید. افراد سودجو زیادی پیدا می شوند که ایرانیزه کردن دستگاه انجام می دهند اما ایرانیزه آن ها قابل استعلام نیست و موجب خسارت مالی به شمامی شود.در ایرانیزه کردن ماینر ها دستگاه های خود را همراه خود می آورید تا روی آن لیزر حک می شود دستگاه مونتاژ ایران و دستگاه قانونی می شود.

بهین یاب کردن دستگاهای ماینر

بهین یاب نیز این گونه است که دستگاهی که از شما توسط ماموران گرفته شده است را با بهین یاب کردن می توانید دستگاه های خود را ترخیص کنید و هم با بهین یاب دستگاه خود را قانونی کنید در بهین یاب کردن دستگاه های خود نیازی نیست دستگاه های موجود را همراه خود بیاورید فقط یک فاکتور و یک پرداختی عوارضی که توسط شرکت پرداخت شده دریافت می کنید

 همچنین کد یکتا که روی برگه پرداخت عوارض نوشته شده است . برای بهین یاب با فاکتور رسمی ۹% مالیات بر ارزش افزوده به قیمت دستگاه شما اضافه می شود اگر فاکتور رسمی نباشد بدون ۹% درصد انجام می شود سایت آقاکالا این کار را قانونی انجام می دهد و قابل استعلام است و همچنین با بهترین قیمت کار شما انجام می شود.

پت گمرکی( برگه سبز )دستگاه های ماینر و کارت گرافیک 

پک گمرکی هم برای دستگاه های ماینر و هم برای کارت گرافیک شماست هم دستگاه های موجود و هم دستگاهایی که توسط قانون از شما گرفته شده است انجام می شود .

پت گمرکی (برگه سبز) لوازم خانگی 

با این کار میتوانید لوازم خانگی هر برند و هر مدل را که توسط گمرک ترخیص نمی شود را با این پت گمرکی قانونی کنید و لوازم خانگی که توسط گمرک گرفته شده را آزاد کنید.

‼️قانونی کردن ماینر های خودتون به ما بسپارید‼️
💰ایرانیزه و قانونی کردن ماینر 💰
🔹ریپک و فروش انواع ماینر های قانونی
🔹همراه با سند مالکیت🧾 و فاکتور فروش📄
🔹تعمیرات پاور 🛠️
صورت بروز مشکل با ما تماس بگیرید 🛑
⭕⭕ با کمترین قیمت بازار⭕⭕
🇮🇷 اعتماد شما سرمایه ماست 🇮🇷

جهت خرید و ایرانیزه کردن دستگاه ها با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

در واتساپ با همین شماره با ما در ارتباط باشید :۰۹۱۹۱۴۸۹۱۳۵

شماره ثابت :۰۲۵۳۸۹۰۵۴۹۳

اینستاگرام ما : aghakala_com

فروش انواع ماینر

 

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating ۳.۴ / ۵. Vote count: ۵

No votes so far! Be the first to rate this post.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 + 7 =