دسته‌بندی نشده

قانونی کردن دستگاه های ماینر،ایرانیزه کردن،برگه سبز و بهین یاب

iranize-ghanonikardan-miner-ak-1

ایرانیزه و قانونی کردن ماینردستگاه یعنی کالای ساخته و پرداخته ایرانی کالایی که در آن نشان می دهد این دستگاه ایرانی است . ایرانیزه کردن دستگاه ها و قانونی کردن دستگاهها باعث می شود که دستگاه شما قانونی باشد خیالتان از بابت داشتن دستگاه راحت باشد.با توجه به اینکه شما در زمان فعالیت ماینیگ و یا استخراج ارز دیجیتال نیاز به برگ سبز گمرگ خود جهت فعالیت قانونی پروسه دارید.

با ارائه فاکتور رسمی ما دیگر نیازی به این برگه ندارید زیرا این فاکتور حکم همان برگ سبز را به جهت قانونی بودن فروش دارد. در نتیجه میتوایند  صاحب یک فارم قانونی شوید و باخیال آسوده کسب درآمد کنید. افراد سودجو زیادی پیدا می شوند که ایرانیزه کردن دستگاه انجام می دهند اما ایرانیزه آن ها قابل استعلام نیست و موجب خسارت مالی به شمامی شود. در ایرانیزه کردن ماینر ها دستگاه های خود را همراه خود می آورید تا روی آن لیزر حک می شود دستگاه مونتاژ ایران و دستگاه قانونی می شود.

ایرانیزه هم دو شکل در بازار موجود است یک دستگاهی که همراه خود می آوردید یا قاب ان را جهت حک کردن لیزر روی آن ارسال می کنید. دوم اینکه نیازی نیست دستگاه را همراه خود بیاوردید یا قاب آن را برای شرکت ارسال کنید زیرا برچسب هایی موجود است که می توانیم از طریق شرکت ارسال کنیم و مشتری روی دستگاه خود آن برچسب را بچسباند و دستگاه قانونی شود.

بهین یاب کردن دستگاهای ماینر وایرانیزه و قانونی کردن ماینر

بهین یاب نیز این گونه است که دستگاهی که از شما توسط ماموران گرفته شده است را با بهین یاب کردن می توانید دستگاه های خود را ترخیص کنید و هم با بهین یاب دستگاه خود را قانونی کنید در بهین یاب کردن دستگاه های خود، نیازی نیست دستگاه های موجود را همراه خود بیاورید فقط یک فاکتور و یک پرداختی عوارضی که توسط شرکت پرداخت شده دریافت می کنید.

بهین یاب به دو صورت است بهین یاب وکالتی و بهین یاب معمولی که بهین یاب وکالتی تمام مدارک به اسم خود مشتری است حتی عوارض گمرکی که از قبل پرداخت شده است. بهین یاب معمولی فاکتور به اسم مشتری اما عوارض گمرکی که از قبل پرداخت شده است به اسم اشخاص دیگر است. همچنین کد یکتا که روی برگه پرداخت عوارض نوشته شده است.

برای بهین یاب با فاکتور رسمی 9% مالیات بر ارزش افزوده به قیمت دستگاه شما اضافه می شود اگر فاکتور رسمی نباشد بدون 9% درصد انجام می شود سایت آقاکالا این کار را قانونی انجام می دهد و قابل استعلام است و همچنین با بهترین قیمت کار شما انجام می شود.

پت گمرکی( برگه سبز )دستگاه های ماینر و کارت گرافیک 

پک گمرکی هم برای دستگاه های ماینر و هم برای کارت گرافیک شماست هم دستگاه های موجود و هم دستگاهایی که توسط قانون از شما گرفته شده است انجام می شود .

پت گمرکی (برگه سبز) لوازم خانگی 

با این کار میتوانید لوازم خانگی هر برند و هر مدل را که توسط گمرک ترخیص نمی شود را با این پت گمرکی قانونی کنید و لوازم خانگی که توسط گمرک گرفته شده را آزاد کنید.

‼️قانونی کردن ماینر های خودتون به ما بسپارید‼️
💰ایرانیزه و قانونی کردن ماینر 💰
🔹ریپک و فروش انواع ماینر های قانونی
🔹همراه با سند مالکیت🧾 و فاکتور فروش📄
🔹تعمیرات پاور 🛠️
صورت بروز مشکل با ما تماس بگیرید 🛑
⭕⭕ با کمترین قیمت بازار⭕⭕
🇮🇷 اعتماد شما سرمایه ماست 🇮🇷

جهت خرید و ایرانیزه کردن و بهین یاب کردن دستگاه های خود با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

در واتساپ با همین شماره با ما در ارتباط باشید :09191489135

شماره ثابت :02538905493

اینستاگرام ما : aghakala_com

دستگاه ماینر

 

4 دیدگاه در “قانونی کردن دستگاه های ماینر،ایرانیزه کردن،برگه سبز و بهین یاب

 1. محمد صادق گلی حسین آباد گفت:

  سلام اگه قصد خرید 1 عدد ماینر را داشته باشم باید چه کاری انجام دهم؟

  1. aghakala گفت:

   سلام چه مدل ماینر؟

 2. سجاد گفت:

  سلام خسته نباشید قصد خرید ماینر دارم قانونی همراه برگ سبز‌ فاکتور. مدل ماینر یا m20 باشه یاm50 اگر‌m50 باشه فقط صد درصد آکبند باشه

  1. aghakala گفت:

   سلام داخل واتساپ به این شماره پیام دهید
   09191489135
   صبوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *