وبلاگ

بهترین یخچال های شیائومی

behtarin-yakhchal-xiomi-ak-1

به شما امکان می دهد تعداد زیادی از بهترین یخچال های شیائومی را ذخیره کنید. شامل چهار اتاق دو خنک کننده و دو انجماد است می تواند یخچال شیائومی  را از طریق صفحه لمسی درب یا از طریق برنامه روی تلفن هوشمند خود کنترل کند. یخچال Mi دارای ظاهری برتر از تیتانیوم هستند و طراحی جمع و جور و مینیمالیستی را منعکس می کنند.

1.بررسی یخچال فریزر Xiaomi Viomi Yunmi 486L

یخچال فریزر شیائومی چهار درب Xiaomi Viomi Yunmi 486L برای یک خانواده بزرگ طراحی شده است  و به شما امکان می دهد تعداد زیادی از محصولات را ذخیره کنید. شامل چهار اتاق دو خنک کننده و دو انجماد است می تواند یخچال را از طریق صفحه لمسی درب یا از طریق برنامه روی تلفن هوشمند خود کنترل کند. یخچال هوشمند شیائومی چهار درب از طراوت محصولات اطمینان می یابد و مطابق تنظیماتی که انتخاب می کنید کار خواهد کرد.

طراحی یخچال شیائومی

یخچال Mi دارای ظاهری برتر از تیتانیوم هستند و طراحی جمع و جور و مینیمالیستی را منعکس می کنند. سه ویژگی دارای فناوری خنک کننده هوا است که یخ زدگی مواد غذایی را حفظ می کند. تنظیم سه بعدی گردش هوا، دمای یکنواخت اتاق را تضمین می کند و مانع از دمیدن مستقیم هوا بر روی غذا می شود تا مدت بیشتری تازه بماند. یخچال فریزر Xiaomi Viomi Yunmi 486L خنک کننده هوا دارای عملکرد بهینه کالیبراسیون درجه حرارت خودکار با چهار سنسور داخلی است که به صورت خودکار امکان پذیر است.

یخچال فریزر چهاردرب شیائومی آقاکالا

ویژگی یخچال یونومی 486L

این بهترین یخچال های فریزر شیائومی چهار درب همانند یخچال فریزر شیائومی میجیا و هم چنین یخچال فریزر هوشمند شیائومی مدل ۴۵۸L نسخه ۲۰۲۰ دارای سطح صدای ۳۹dB ساکت است و صدا را درحداقل صدا نگه می دارد.

این یخچال یک کنترل پنل هوشمند دارد که  توسط Xiaomi دستیار AI و برنامه Mi Home نیز فعال است. از طریق کنترل صوتی روی بلندگوی Mi AI یا گوشی شیائومی، کاربران می توانند بدون زحمت دما و حالت خنک کننده کابین را تغییر دهند تا سلیقه غذایی مورد علاقه خود را تنظیم کنند.

آنها همچنین می توانند دمای زمان واقعی را کنترل کنند، از راه دور حالت خنک کننده را تنظیم کنند یا حالت تعطیلات را برای صرفه جویی در انرژی در حالی که از خانه دور هستید، روشن کنند.اگر به دنبال خرید یخچال فریزری جادار و با کیفیت و مقرون به صرفه هستید، در خرید یخچال فریزر Viomi Yunmi 486L شک به دل خود راه ندهید.

2.بررسی یخچال فریزر هوشمند شیائومی مدل 458L نسخه 2020

این محصول حجم ۴۵۸ لیتر و قفسه های ان قابل تنظیم است بنابراین شما می توانید هر گونه کالایی را بدون مشکل ذخیره کنید .این محصول ترموستات هوشمند دارد که رژیم دمایی مشخصی را حفظ می کند به تغییرات با باز شدن مکرر درها پاسخ می دهند . انجماد سریع و یکنواخت محصولات و تازه نگه داشتن هوا با ۳۶۰ درجه گردش هوا حاصل می شود . قابلیت کنترل از طریق تلفن هوشمند وجود دارد .

دارای یک صفحه نمایش بزرگ روی قسمت یخچال است و قابلیت کنترل از طریق تلفن هوشمند را دارد . یخچال فریزر هوشمند شیائومی ۴۵۸L زیبایی خاص و منحصر به فردی به آشپز خانه شما می دهد این بهترین یخچال های  شیائومی بسیار جا دار است و شما می توانید بعد از کلی خرید انها را درون این یخچال قرار دهید و از فضای زیاد ان هم لذت و هم بهره کافی را ببرید.

همچنین شما میتوانید این محصول را از طریق صفحه لمسی روی درب آن یا از طریق اتصال به وای فای و توسط نرم افزار مخصوص در تلفن هوشمند خود کنترل کنید و دمای یخچال و فریزر و یا حالت های مختلف سرمایش این دستگاه را از راه دور کنترل کنید.

ویژگی ها یخچال فریزر هوشمند شیائومی 458L

دو درب ، ظرفیت کل ۴۵۸ لیتر، ظرفیت ۲۷۶ لیتر، ظرفیت فریزر ۱۸۲ لیتر، جنس قفسه ها از شیشه، قفسه های قابل تنظیم ، کنترل از طریق تلفن هوشمند، بدون یخ زدگی، دارای ترموستات های هوشمند، دارای لامپ LED، این یخچال همانند یخچال میجیا و یونمی ۴ درب  صدای ۳۹ دسی بل دارد .

سایر قابلیت ها:

انجماد سریع و یکنواخت با گردش هوا ۳۶۰ درجه ، دارای حالت های superfreeze و supercooling این یخچال شیائومی را خریداری کنید و زیبایی را به آشپزخانه خود هدیه دهید. داخل این محصول بسیار جا دار است اما فضای کمی را اشغال می کند .

یخچال فریزر شیائومی ویومی آقاکالا

3.بررسی یخچال فریزر Xiaomi Yunmi (VIOMI) 485 liters

که اطلاعات مفیدی مانند دمای داخل را نشان می دهد. برند این یخچال های شیائومی است. مدل ان BCD-485WGSA است .دارای دو درب می باشد؛ دو در این محصول با حجم ۴۸۵ لیتر و حجم یخچال ۲۷۵ لیتر می باشد. این یخچال فریزر شیائومی یونمی به رنگ نقره ای است و صفحه نمایش LED دارد. این محصول ۶۵۰ میلی متر، عرض ان ۸۳۳ میلی متر ، ارتفاع ان ۱۸۱۰ میلی متر است .

یخچال فریزر شیائومی Yunmi 485 liters مجهز به وای فای wi-fi است به وای فای متصل می شود. همچنین شما میتوانید یخچال را از طریق صفحه لمسی روی درب آن یا از طریق اتصال به وای فای و توسط نرم افزار مخصوص در تلفن هوشمند خود کنترل کنید و دمای یخچال و فریزر و یا حالت های مختلف سرمایش این دستگاه را از راه دور کنترل کنید. وزن یخچال فریزر Xiaomi Yunmi 485 liters نود ۹۰ کیلو گرم است .

این محصول نسخه چین است. این محصول دارای کمپرسور تبدیل فرکانس جهت صرفه جویی در انرژی نیز می باشد. این یخچال فریز شیائومی یونمی را خریداری کنید و زیبایی را به آشپزخانه خود هدیه دهید. داخل این محصول بسیار جا دار است اما فضای کمی را اشغال می کند.

این یخچال طراوت را به خوراکی های داخل یخچال می دهد. این محصول دارای کمپرسور تبدیل فرکانس جهت صرفه جویی در انرژی نیز می باشد. این یخچال فریزر شیائومی یونمی را خریداری کنید و زیبایی را به آشپزخانه خود هدیه دهید.

ویژگی ها یخچال فریزر شیائومی Yunmi 485 liters:

دو درب دارد، کمپرسور تبدیل فرکانس (صرفه جویی در انرژی)، جنس بدنه از شیشه است. حجم کل ۴۸۵ لیتر، حجم ۲۷۵ لیتر، حجم فریزر ۲۱۰ لیتر است. گاز مصرفی R600a است. میزان صدا ۴۵ دسی بل است، میزان مصرف ۱.۰۵kW.h است، خنک کننده هوا بدون یخ زدگی را داراست.

یخچال فریزر Xiaomi Yunmi 485 liters

4.بررسی یخچال فریزر ساید بای ساید شیائومی میجیا مدل 483L

این محصول از فن اوری برخوردار است که از یخ زدگی یخچال جلوگیری می کند. این یخچال هوشمند ۴۸۳l دو قسمت دارد که در هر دو قسمت ان فریزر دارای ۵ قفسه، یک کشو و ۴ قفسه روی درب می باشند. این یخچال هم مانند یخچال شیائومی یونمی سرو صدای زیادی ندارد و سرو صدای ان از ۳۹ دسی بل بیشتر نیست. به طور متوسط ۰.۹۹ کیلووات ساعت در روز انرژی مصرف می کند.

یخچال فریزر ساید بای ساید میجیا ۴۸۳L فریزر این اطمینان خاطر را به شما می بخشد که محصولات شما در طراوت کامل هستند و هم یخچال و هم فریزر مطابق تنظیماتی که شما انتخاب می کنید کار خواهند کرد.این یخچال، صفحه نمایش لمسی آن است که بالای درب سمت چپ دیده می شود که می تواندبرای مشاهده و تنظیم مقدار زیادی از اطلاعات مانند دما و … مورد استفاده واقع شود.

یخچال ساید بای ساید میجیا زیبایی خاصی به آشپز خانه شما می دهد و باعث می شود. شما از قابلیت های این یخچال به خوبی استفاده کنید. این یخچال اطمینان خاطر را به شما میبخشد و طراوت و تازگی  را به خوراکی های داخل یحچال شما می بخشد. این بهترین یخچال های شیائومی بسیار جا دار است و شما بعد از خرید می توانید های خود را درون یخچال قرار دهید. این یخچال ساید است و دو درب دارد و وسیله زیادی درون ان قرار می گیرد.

ویژگی های یخچال میجیا 483L

دو درب ، ظرفیت کل ۴۸۳ لیتر، ظرفیت ۲۷۳ لیتر، ظرفیت فریزر ۲۱۰ لیتر، صدای ۳۹ دسی بل، مصرف انرژی ۰.۹۹ کیلووات ساعت در روز، خنک کننده هوا بدون یخ زدگی

یخچال فریزر ساید بای ساید دودرب شیائومی آقاکالا

5.بررسی یخچال فریزر دو درب شیائومی ویومی VIAOMI 545L

شیائومی در ساخت محصولات مدرن خود همیشه پافشاری می کند. یخچال فریزر شیائومی ویومی به رنگ خاکستری ساخته شده است و اگر از نزدیک مشاهده کنید دارای بافت هی راه راه روی بدنه وجود دارد. دستگیره این یخچال به صورت مخفی ساخته شده است و در ظاهر دیده نمی شود.

طراحی یخچال فریزر شیائومی ویومی

یخچال فریزر شیائومی ویومی دارای صفحه نمایش LED است. این صفحه نمایش باعث می شود محصولاتی که درون یخچال هستند دارای طراوت باشند. این ال ای دی ها روشنایی قابل قبول و گرمای کمی ایجاد می کند بنابراین در مصرف انرژی صرفه جویی می شود و همچنین از طریق این نمایشگر ال ای دی می توانید دمای یخچال را تنظیم و عیب یابی کنید.

این یخچال ۵ طبقه کابین داخل خود دارد که همه از جنس شیشه نشکن ساخته شده است. در کابین فریزر هم ۵ طبقه و یک کشو قرار دارد که همگی از جنس شیشه نشکن و محکم هستند این یخچال فریزر در نمای بیرونی خود آبریز و یخ ساز ندارد این یخچال به گوشی هوشمند نیز متصل می شود.

بهترین یخچال های شیائومی

برچسب انرژی A+

برچسب انرژی یک لیبل کاغذی است که حروف A تا G را نشان می دهد. چون یخچال ها به طور دائم از مصرف برق تغذیه می کنند بیشترین سهم را در مصرف انرژی نسبت به بقیه لوازم برقی دارند این پرچسب ها یا لیبل های انرژی برای یخچال از واجبات است که یخچال فریزر هوشمند ویومی از این پرچسب ها در دره A+ برخوردار است .

فناوری نوفراست یا ضد برفک

دریخچال های مدرن فناوری نوفراست یا بدون برفک وجود دارد در یخچال های قدیمی این فن آوری وجود ندارد و در هنگام برفک یخچال شما به زحمت زیادی می افتادید و همچنین تاثیری منفی در کاهش ضریب انتقال برودت می گذاشت. در این یخچال ویومی فن آوری نوفراست وجود دارد که برفک ها به صورت خودکار آب می شوند و برفکی تولید نمی کنند.

کمپرسور اینورتر

کمپرسور یکی از مهم ترین قطعات یخچال به شمار می رود. نقطه قوت هر یخچال کمپرسور آن محسوب می شود. مسولیت کمپرسور یخچال این است که سیستم تبادل دما را بر عهده دارد گرمای یخچال را می گیرد و دمای داخلی یخچال را خنک می کند.

کمپرسور همان موتور یخچال است که به دو صورت معمولی و اینورتر در بازار وجود دارد که یخچال فریزر هوشمند ویومی مجهز به کمپرسور اینورتر است که در سرما و گرما با توان بیشتری کار می کندو درصورت کارتی که نیاز نباشد زیاد کار کند سرعت خود را کاهش می دهد. این کمپرسور ۴۰ درصد مصرف برق را کاهش می دهد راندمان بالا، دمای بدون نوسان و صدای مزاحم را تا ۳۸ دسیبل کاهش می دهد.

یخچال فریزر شیائومی ویومی

جمع بندی:

یخچال های شیائومی بسیار جا دار و منحصر به فرد هستند و شما به هیچ عنوان از خرید یخچال های شیائومی پشیمان نخواهید شد این یخچال ها همچین طراحی فوق العاده و زیبایی دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *