راهنمای خرید

روند ارسال سفارش

تمامی محصولات موجود در وب سایت آقاکالا دارای ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کالا می باشند. همچنین آقاکالا برای اطمینان بیشتر، تمامی محصولات را با ضمانت 3 روزه به کاربران عزیز ارائه می دهد تا در صورت مشاهده هرگونه مشکل کاربران عزیز بتوانند محصول را تعویض و یا عودت دهند.

خرید و ارسال محصولات در فروشگاه آقاکالا:

ارسال فوری از فروشگاه تهران: در این روش محصول و کالای مورد نظر کاربران عزیز، سفارشات در کمترین زمان ممکن تحویل کاربران می شود. برای ساکنین اطراف تهران و شهرستان ها از طریق پست پیشتاز خدمت عزیزان ارسال می گردد ارسالات آقاکالا در روزهای کاری و ساعات اداری انجام می پذیرد.

روز کاری، شنبه تا پنج شنبه به استثنای تعطیلات عمومی در ایران می باشد و ساعات اداری، 9 صبح الی 17 می باشد. ارسالات سفارشات برای اطراف تهران و شهرستان ها به صورت پستی برای سفارشات روز قبل و تا ساعت 10 صبح همان روز انجام می پذیرد

تمام تلاش آقاکالا برای تحویل کالا در کمترین زمان ممکن می باشد. پرداخت در محل مختص شهر تهران: پرداخت در محل برای ساکنین تهران انجام پذیر می باشد. پرداخت در محل، نوعی خدمات تراکنش مالی است، که در آن خریدار مبلغ سفارش خود را در هنگام تحویل سفارش، پرداخت می‌کند.

بعد از انتخاب محصولات خود با شماره زیر تماس بگیرید:

تماس و واتس اپ

09195194363

09191489135